Wypożyczalnia aut Rzeszów

Dzięki wysokiemu kosztowi wypożyczenia samochodu cena jest czasami nie warta wygody. Oczywiście, rosnąca cena benzyny w pompie ma coś wspólnego z wysokimi opłatami za wynajem samochodów. Ale Wypożyczalnia aut Rzeszów co większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że większość Twoich czynszów jest czynszem ukrytym. Te opłaty mogą rzeczywiście przyczynić się do połowę tego, co pobierają za rachunek.

Wypożyczalnia aut Rzeszów

Większość agencji wynajmu samochodów nie mówi Ci tego, ale większość z tych ukrytych opłat jest opcjonalna. Możesz zaoszczędzić pieniądze, usuwając je z rachunku wynajmu samochodu. Pokażemy Ci, co to za ukryte opłaty, co to oznacza, i jak możesz z nich wyjść.

* Opłaty lotniskowe i opłaty dodatkowe to, co Wypożyczalnia aut Rzeszów agencje wynajmu samochodów pobierają dodatkową opłatę w celu pobrania samochodu na lotnisku. Ta dodatkowa usługa może w rzeczywistości wynieść 10% całkowitego rachunku. Powodem, dla którego pobierają opłatę za zakup samochodu kupowanego na lotnisko, są podatki i opłaty koncesyjne. Agencje wynajmu samochodów muszą zapłacić opłaty koncesyjne kierownictwu lotniska za każdym razem, gdy wynajmują one na lotnisko. Agencja musi płacić podatki gospodarcze dla samorządu lokalnego za prowadzenie działalności gospodarczej na lotnisku.

Wypożyczalnia aut Rzeszów

Większość lotnisk i niektórych wypożyczalni oferuje bezpłatny transfer z ustalonymi trasami. Aby usunąć tę ukrytą opłatę z rachunku za wynajęcie samochodu, skorzystaj z tej bezpłatnej usługi i po prostu popchnij samochód w miejscu oddalonym od lotniska. W ten sposób wypożyczalnia samochodów redukuje koszty i nie pobierasz dodatkowej opłaty za ich usługi.

* Uszkodzenie zderzenia lub Utrata Uszkodzeń jest dodatkowym kosztem 10- 25 USD, musisz zapłacić dziennie w celu uniknięcia Wypożyczalnia aut Rzeszów odpowiedzialności za szkody wyrządzone w Twoim wynajmowanym samochodzie, pod warunkiem, że szkody nie spowodowały rażące zaniedbanie.

Większość ubezpieczenia samochodu i ubezpieczenia karty kredytowej obejmuje wynajem samochodów w ramach ich standardowego zasięgu. Sprawdź, czy firma ubezpieczeniowa wynajmuje samochody wypożyczane, a jeśli tak, zlikwiduj Odszkodowanie z tytułu Utrata Szkody. Jesteś po prostu marnowanie pieniędzy, jeśli płacisz za szkody wyrządzone przez kolizję w porównaniu do regularnego ubezpieczenia.

* Na pierwszy rzut oka opłaty benzynowe wydają się świetnym pomysłem. Wyobraź sobie, że wynajmujesz samochód z pełnym zbiornikiem. Nie musisz zatrzymywać się przy stacjach benzynowych po drodze i możesz je zwrócić z pustym zbiornikiem, jeśli chcesz.

Wypożyczalnia aut Rzeszów

Jednak większość wypożyczonych samochodów nie może całkowicie zużywać pełnego zbiornika gazu. Nie otrzymasz zwrotu pieniędzy, jeśli nie zużyjesz całego gazu, ale możesz dostać kary dodane do Wypożyczalnia aut Rzeszów rachunku. Nadal tańsze jest samoobsługowe samochody, za które musisz płacić tylko tyle, ile potrzebujesz.

* Jeśli upuścisz wypożyczony samochód w innym miejscu, z którego go odebrałeś, możesz zostać obciążony opłatą za wysiadanie. Opłaty za odprawy różnią się w zależności od kraju. Niektóre stany nie mają opłat za odprowadzanie, a niektóre mają opłaty, które mogą wynieść nawet 1000 USD.

W miarę możliwości zwróć samochód w oryginalnym punkcie pick-up. Jeśli nie można zwrócić samochodu z powrotem w tym samym miejscu, poszukaj miejsc wylatujących, gdzie opłata jest minimalna.

* Opłata wczesnego zwrotu to coś, co agencje wynajmu samochodów pobierają za zwłoką samochodu zbyt wcześnie. Firma wynajmująca samochody może pobierać od 10 do 15 USD dziennie za wczesne zwroty. A jeśli to nie wystarczy, zmienią także stawki czynszu. Zamiast naliczać ich tygodniową stawkę, pobierają opłatę za ich codzienną stawkę. Nie tylko trzeba płacić za Wypożyczalnia aut Rzeszów swoje wczesne opłaty z tytułu zwrotu, to za tę różnicę odsetek trzeba płacić. Aby uniknąć płacenia setek dolarów w opłatach, upewnij się, że zwrócisz wypożyczony samochód dokładnie podany w zasadach.

Większość ukrytych opłat, które wypożyczalnia samochodów dodaje się do twojego rachunku są wynikiem kar za złamanie zasad wynajmu. Dlatego przed podpisaniem umowy warto przeczytać i zrozumieć zasady wynajmu. Poproś firmę wypożyczalni samochodów, aby upewnić się, że masz wszystko, co obejmuje umowa. Poznając wszystko, co musisz wiedzieć o swojej polityce, będziesz w stanie unikać kar i utrzymywać minimalne koszty wynajmu samochodu.